Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zabiegi powiększania piersi i modelowania sylwetki

Naszym klientkom oferujemy różnego rodzaju działania, których celem jest poprawa kształtu sylwetki. Dużą popularnością cieszą się zabiegi powiększania piersi oraz modelowania sylwetki przy zastosowaniu takich metod jak m.in. liposukcja czy lipoliza. Nasza oferta stanowi odpowiedź na najczęstsze powody, przez które kobiety odczuwają niezadowolenie ze swojego wyglądu zewnętrznego. Bardzo często na czoło wysuwa się problem zbyt małych piersi lub nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych pacjentek poszerzyliśmy zatem wachlarz usług o powiększanie piersi oraz modelowanie kształtu sylwetki.

 

Na czym polega zabieg powiększania piersi?

Operacja powiększania piersi za pomocą tłuszczu składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to liposukcja czyli pobranie tłuszczu z wybranej partii ciała pacjentki, np. brzucha, ud czy pośladków. Drugim etapem jest odpowiednie przygotowanie pobranej substancji poprzez oddzielenie obumarłych komórek od komórek pełnowartościowych. Tak uzyskany wypełniacz wprowadzany jest pomiędzy skórę a gruczoł piersiowy. W efekcie piersi stają się większe i bardziej jędrne. W naszym gabinecie służymy pomocą także paniom narzekającym na to, że ich piersi są zbyt obwisłe. W tym wypadku proponujemy zabiegi plastyki piersi. Dzięki podniesieniu piersi oraz zmianie położenia ich otoczek, przywracamy jędrność tej części ciała.

 

Jakie zabiegi wykorzystywane są w celu modelowania sylwetki?

Wśród metod modelowania sylwetki dużą popularnością cieszą się liposukcja oraz lipoliza. Pierwszy z wymienionych zabiegów polega na chirurgicznym odsysaniu tłuszczu z wybranej partii ciała – bioder, pośladków czy brzucha. Warto podkreślić, że usługa ta nie jest sposobem na odchudzanie, a jedynie metodą modelowania sylwetki dla osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała. Tłuszcz pozyskany w ten sposób może dodatkowo posłużyć jako wypełniacz w celu np. powiększenia piersi czy wypełnienia ust pacjentki. Drugi z wymienionych zabiegów, lipoliza iniekcyjna nie daje możliwości transferu tłuszczu. Ta nieoperacyjna metoda polega na ostrzykiwaniu wybranych miejsc specjalnym preparatem powodującym rozpad trójglicerydów. W efekcie komórki tkanki tłuszczowej ulegają rozpadowi.

 

Jeżeli:

  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.