Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Liposukcja oraz lipoliza

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które narzekają na nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała, przygotowaliśmy ofertę zabiegów redukujących tkankę tłuszczową. Są to przede wszystkim liposukcja oraz lipoliza. Przeprowadzanie zabiegów poprzedzają konsultacje lekarskie, które pozwalają dobrać metodę leczenia dostosowaną zarówno do stanu zdrowia pacjentki, jak i jej oczekiwań.

 

Na czym polega liposukcja?

Liposukcja, popularnie nazywana odsysaniem tłuszczu, to zabieg chirurgiczny. Podobnie jak wszystkie inne operacje wymaga zatem odpowiednich badań, na podstawie których lekarz zdecyduje, czy stan zdrowia pacjentki pozwala na podjęcie działania. Liposukcja pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Zazwyczaj są tu uda, pośladki, brzuch lub też ramiona. Zabieg odsysania tłuszczu może być połączony z jego transferem w inne części ciała. Pozyskany podczas liposukcji tłuszcz stanowi bowiem doskonały wypełniacz podczas operacji powiększania piersi czy niwelowania zmarszczek mimicznych w przypadku zabiegów w obrębie twarzy i szyi.

Warto pamiętać, że odsysanie tłuszczu nie jest sposobem na odchudzanie. Może stanowić jedynie jeden z etapów leczenia otyłości, jeśli zachodzi potrzeba przeprowadzenia modelowania sylwetki.

 

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna jest nieoperacyjną metodą modelowania sylwetki. Dzięki niej możliwe jest usunięcie tłuszczu z wybranych partii ciała, np. brzucha, pośladków czy ud. Lipoliza sprawdza się również w przypadku takich miejsc jak okolice tricepsów, kolan i pach. Stosowana jest w redukcji worków pod oczami oraz podwójnego podbródka. Zabieg lipolizy polega na ostrzykiwaniu otłuszczonych miejsc specjalną substancją, która powoduje rozpad trójglicerydów i doprowadza do rozerwania struktury komórek tłuszczowych.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej stosujemy także inne metody modelowania sylwetki, m.in. Smooth Shapes. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty!

 

Jeżeli:

  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.