Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Smooth Shapes

W zabiegach modelowania sylwetki dobre rezultaty przynosi połączenie terapii laserowej, zasysana próżniowego i masażu limfatycznego. Właśnie te trzy metody stanowią podstawę zabiegu Smooth Shapes. 

Wskazania do zabiegu

Smooth Shapes jest zabiegiem polecanym przede wszystkim w walce z cellulitem, gdyż pozwala na zmniejszenie o kilka centymetrów obwodu ud i pośladków, a końcowy efekt wysmuklenia talii jest zauważalny na pierwszy rzut oka. 

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu są problemy związane z brakiem jędrności skóry w różnych partiach ciała – nie tylko na pośladkach i udach, lecz także na brzuchu i na ramionach. 

Przebieg zabiegu

Zabiegi Smooth Shapes stanowią połączenie trzech technologii: naświetlania laserowego, masażu rolkami i zasysania próżniowego. Światło lasera rozgrzewa komórki tłuszczowe i powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych. Jednocześnie dochodzi do wytwarzania nowych włókien, co przekłada się na poprawę elastyczności skóry. Oddziaływanie naświetlania jest skuteczniejsze dzięki odpowiedniemu ustawieniu skóry, za co odpowiada część ssąca urządzenia. Z kolei masaż limfatyczny pozwala na poprawę krążenia limfatycznego i pomaga w przywróceniu równowagi w organizmie. Dla osiągnięcia zadowalających efektów konieczne może okazać się wykonanie kilku zabiegów.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Zabieg jest bezbolesny, nie powoduje podrażnień ani urazów skóry. Po jego wykonaniu pacjentka może powrócić do codziennych obowiązków.
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.