Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Lipoliza iniekcyjna

Sposobem na to, aby bez wysiłku pozbyć się nadmiaru tłuszczu i na trwale wymodelować sylwetkę, jest lipoliza iniekcyjna. To profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, stanowiący ciekawą alternatywę dla operacyjnych metod leczenia. 

Wskazania do zabiegu

Lipoliza iniekcyjna jest przeznaczona dla kobiet, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na pośladkach, udach, biodrach czy brzuchu. Zabieg jest najskuteczniejszy w przypadku osób z niedużą nadwyżką tkanki tłuszczowej, którą bardzo trudno jest zniwelować na skutek diety i ćwiczeń fizycznych. Lipoliza może być stosowana w celu likwidacji tkanki tłuszczowej w okolicy tricepsu, kolan i pach. Innymi słowy, sprawdza się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymodelowania sylwetki. 

Co więcej, zabiegi te są pomocne przy likwidowaniu podwójnego podróbka oraz przy redukcji worków pod oczami. 

Ponadto, lipoliza jest jedną z metod leczenia tłuszczaków, czyli zmian nowotworowych tkanki łącznej. Nieleczone tłuszczaki systematycznie powiększają swoje rozmiary i mogą doprowadzić do groźnych zmian chorobowych w organizmie. Seria zabiegów lipolizy iniekcyjnej pozwoli się pozbyć tego problemu. 

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na ostrzykiwaniu otłuszczonych miejsc na ciele przy zastosowaniu substancji, które powodują rozpad trójglicerydów i doprowadzają do rozerwania struktury komórek tłuszczowych. Zbędne tłuszcze są następnie transportowane do wątroby i wydalane na skutek procesów metabolicznych. 

Rozpuszczone komórki tłuszczowe są zastępowe tkanka włóknistą, które odpowiada za obkurczenie się skóry. Dzięki temu na skórze nie tworzą nierówności, a po zabiegu dopasowuje się ona do nowych kształtów.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Lipoliza jest nieoperacyjną i dzięki temu mało inwazyjną metodą usuwania miejscowych otłuszczeń ciała. Po zabiegu miejsce nakłucia pozostaje zaczerwienione, niekiedy opuchnięte, mogą pojawiać się również siniaki. Wszystkie te objawy powinny ustąpić w przeciągu 2 tygodni.
 

Cofnij

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.