Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Augmentacja punktu G

Punkt G jest jednym z najbardziej erogennych miejsc na całym ciele kobiety, w który stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych. Właśnie ten punkt odpowiada za intensywność odczuwanych doznań seksualnych. Zabieg jego uwypuklenia może wzmocnić odczuwanie przyjemności w sytuacjach intymnych.  

Opis defektu

Augmentacja punktu G jest zabiegiem dla kobiet, u których punkt G jest zbyt mały lub słabo uwydatniony. W rezultacie panie te nie odczuwają przyjemności w trakcie zbliżenia lub doświadczają jej w niewielkim stopniu, niewystarczającym do tego, aby osiągnąć pełną satysfakcję. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno panie, które cierpią na brak orgazmu pochwowego, jak i te, które chcą zwiększyć intensywność doznań seksualnych. 

Przebieg zabiegu

Zabieg ujędrniania i uwydatniania punku G polega na wstrzyknięciu w to miejsce substancji wypełniających, np. preparatu na bazie kwasu hialuronowego, rekombinowanego kolagenu lub tłuszczu własnego pacjentki pobranego z innych obszarów ciała. Substancje te wypełniają przednią ścianę pochwy, w okolicy około 5 cm od wejścia. Wskutek tego jest ona lepiej ujędrniona i bardziej wrażliwa na bodźce. Warto dodać, że zabieg trwa zaledwie 20 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Uwypuklenie punktu G przy zastosowaniu substancji wypełniających jest metodą nieinwazyjną i bezbolesną. Nie jest wymagana rekonwalescencja. W kilka godzin po wykonaniu zabiegu może dojść do zbliżenia seksualnego. Efekty utrzymują się przez średnio przed 2 lata. 

Podniesieniu jakości życia seksualnego służą również zabiegi uwypuklenia łechtaczki. 
 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.