Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Lifting wampirzy

Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego cieszą się coraz większą popularnością. Są bezpieczne ze względu na zastosowanie krwi pobranej od samego pacjenta, a jednocześnie pozwalają na osiągnięcie efektów takich jak w chirurgicznych zabiegach liftingu twarzy. Z tym, że są dużo mniej inwazyjne i nie wymagają użycia skalpela.

Wskazania do zabiegu

Lifting wampirzy jest przeznaczony dla kobiet, których skóra twarzy wymaga biostymulacji i odbudowy. Powala na wygładzenie zmarszczek i bruzd na skórze całej twarzy, w tym zmarszczek poprzecznych czoła oraz zmarszczek w okolicach oczu, ust, podróbka. 

Zabiegi liftingu wampirzego jest doskonałą alternatywą dla alergików, którzy są uczuleni na składniki innych wypełniaczy. Osocze bogatopłytkowe, wykorzystywane w zabiegu, jest preparatem krwiopochodnym, obojętnym dla organizmu, dlatego nie wywoła reakcji alergicznej.

Przebieg zabiegu

W pierwszej części zabiegu lekarz pobiera od pacjentki próbkę krwi, która następnie trafia do specjalnej aparatury. Urządzenia to oddziela erytrocyty i leukocyty od osocza bogatopłytkowego. Następnie, pozyskane w ten sposób, osocze jest wstrzykiwanie pod skórę twarzy. Zabieg wymaga zastosowania znieczulenia miejscowego. 

Bezpośrednimi skutkami zabiegu są: wzmożona produkcja komórek macierzystych i stymulacja fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych. Zachodzące procesy pozwalają na regenerację komórek skóry i jej odmłodzenie. Największą zaletą zabiegu liftingu wampirzego jest to, że wykorzystuje on naturalne zdolności ludzkiego organizmu do samoregeneracji.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Zabieg zalicza się do bezpiecznych i mało inwazyjnych. Bezpośrednio po jego przeprowadzeniu skóra twarzy jest zaczerwieniona i podrażniona. Objawy te powinny ustąpić w przeciągu kilku dni.

 

Cofnij

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.