Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Na czym polega zabieg augmentacji punktu G?

Punkt G jest zgrubieniem zlokalizowanym w przedniej ściance pochwy. To miejsce jest odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności podczas stymulacji czy współżycia. U części kobiet miejsce to jest mocno unerwione i niezwykle wrażliwe, dzięki czemu odczucia podczas stosunku są bardzo intensywne. U niektórych pań punkt G nie jest tak mocno unerwiony, co może powodować niską satysfakcję z życia seksualnego. Aby podnieść jakość odczuć w trakcie stosunku, wykonuje się zabieg augmentacji punktu G.

W jaki sposób przeprowadzany jest zabieg augmentacji punktu G?

Augumentacja punktu G polega na powiększeniu tego miejsca, co prowadzi do podniesienia satysfakcji seksualnej. Wykonanie zabiegu znacząco intensyfikuje doznania podczas stymulacji punktu G i jest rozwiązaniem dla pań, które w ogóle nie odczuwają przyjemności ze współżycia. Problem z uzyskaniem orgazmu może nasilać się wraz z wiekiem, ponieważ upływające lata powodują zmniejszenie punktu G i obniżenia ilości receptorów czuciowych, co skutkuje zmniejszonym odbieraniem bodźców.

Wykonywaniem augmentacji punktu G zajmują się specjaliści w gabinetach medycyny estetycznej. Jest to zabieg w pełni bezpieczny i mało inwazyjny. W przednią ścianę pochwy aplikuje się kwas hialuronowy, który powoduje uwydatnienie oraz ujędrnienie tego miejsca. W niektórych przypadkach stosuje się przeszczep tłuszczu. Zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego trwa około 20 minut.

Czy augmentację punktu G należy powtarzać?

Raz wykonane powiększenie punktu G pozwala na intensyfikację odczuć podczas stosunku na czas od kilku miesięcy do roku. Warto pamiętać, że zabieg ten nie jest magicznym środkiem na wszelkie problemy, dlatego też konieczna jest szczera rozmowa z lekarzem podczas wizyty kwalifikującej, co pozwali ocenić realną szansę powodzenia.

kobieta

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.