Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jak wygląda podnoszenie opadających powiek za pomocą zabiegu z użyciem plazmy?

Upływ czasu, a także przewlekły stres i braki ważnych substancji pokarmowych prowadzą do nieuchronnych zmian w wyglądzie skóry oraz jej funkcjonowaniu. Szczególnie widoczne są te, które występują na twarzy, zwłaszcza wokół ust czy oczu. Jednym z niepożądanych, lecz często pojawiających efektów jest tzw. opadanie powiek. Problem ten można jednak skutecznie i szybko rozwiązać, decydując się na zabieg podnoszenia opadających powiek z użyciem plazmy. Przekonajmy się, jaki jest mechanizm opadania powieki i sprawdźmy, jak można mu zaradzić.

Na czym polega opadanie powieki?

Opadanie powieki wiąże się z powstawaniem nieestetycznego fałdu skórnego tuż nad powieką oraz znacznym obniżaniem się kącików oczu. Nadaje to twarzy nieco obrzmiały wygląd, budząc skojarzenia ze zmęczeniem i smutkiem. Przyczyną takiego stanu jest zmniejszająca się z wiekiem ilość kolagenu, a co za tym idzie zmniejszanie naturalnego napięcia skóry oraz pojawianie się zmarszczek. Najskuteczniejszym sposobem na wyeliminowanie następstw ubytku kolagenu jest korekta ilości skóry znajdującej się na powiece. Choć kojarzy się z to koniecznością stosowania metod operacyjnych, w rzeczywistości jest dość prostym i szybkim oraz co ważne bezinwazyjnym zabiegiem.

Jak wykonuje się korektę powiek z użyciem plazmy?

Sposobem na przywrócenie twarzy w okolicach powiek naturalnego i zdrowego wyglądu jest użycie urządzenia, które wytwarzając plazmę wysokiej częstotliwości, powoduje sublimację części naskórka. Usuwanie niewielkiej ilości komórek skóry jest bezpieczne, a przy tym nie powoduje ani nieprzyjemnych doznań, ani trudno gojących się ranek. Lifting powiek w technologii Plasma IQ doprowadza do obkurczenia się skóry i ponownego uniesienia powiek do prawidłowego położenia. Uzyskanie trwałego efektu wymaga na ogół powtórzenia całej procedury, jednak efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dla zapewnienia pełnego komfortu podczas stosowania plazmy skóra jest znieczulana miejscowo specjalnym kremem. Warto pamiętać, że Plasma IQ sprawdzi się także przy usuwaniu zmarszczek.

 

opadająca powieka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.