Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


USG położnicze – Stargard

USG ciąży wykonywane przez nas w Stargardzie jest jednym z najważniejszych badań, pozwalającym na obserwację płodu na każdym etapie jego rozwoju. USG umożliwia ocenę parametrów biometrycznych dziecka i ogólną oceną jego budowy anatomicznej. Na podstawie badania można określić płeć dziecka oraz podać jego przybliżoną masę. Badanie wykonuje się też w celu wykrycia ewentualnych chorób i zaburzeń.

Badanie powinno się wykonywać w każdym trymestrze ciąży – po raz pierwszy między 11. a 14. tygodniem, następnie między 18. a 22. tygodniem, a potem między 28. a 32. tygodniem.

Technologia USG w położnictwie

Badanie USG realizowane w naszej stargardzkiej klinice opiera się na zastosowaniu fal ultradźwiękowych, które przenikają przez tkanki organizmu i odbijają się od nich, tworząc na ekranie monitora obraz badanych struktur. W przypadku USG położniczego głównym celem jest ocena rozwoju płodu oraz wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości. Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak ultrasonografia 3D i 4D, możliwe jest uzyskanie szczegółowych i realistycznych obrazów płodu oraz jego narządów.

Pragniemy przy tym podkreślić, że częścią naszej oferty jest także USG ginekologiczne, również wykonywane w Stargardzie.

Rodzaje USG położniczego

W naszej stargardzkiej klinice wykonujemy różne rodzaje badań USG położniczego, dostosowane do potrzeb pacjentek oraz etapu ciąży. Najważniejsze z nich to badanie przesiewowe I trymestru, badanie przesiewowe II trymestru, USG morfologiczne oraz USG dopplerowskie.

Kwalifikacja do badania

W naszej stargardzkiej klinice każda pacjentka jest indywidualnie kwalifikowana do wykonania USG położniczego. W przypadku wystąpienia wskazań do wykonania USG pacjentka zostaje skierowana na badanie, które przeprowadza specjalista z zakresu ultrasonografii położniczej.

Ultrasonografia – Stargard

Badanie ultrasonograficzne, czyli USG, to jedno z najważniejszych badań diagnostycznych w medycynie. W dziedzinie położnictwa i ginekologii odgrywa szczególnie istotną rolę, ponieważ pozwala na monitorowanie rozwoju płodu oraz stanu zdrowia matki. Nasza stargardzka klinika specjalizuje się w wykonywaniu USG położniczego, oferując pacjentkom kompleksowe badania oraz odpowiednią opiekę medyczną.

 

Cofnij

 

Jeżeli:

  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.