Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Leczenie niepłodności – Stargard

Od wielu lat pomagamy w leczeniu niepłodności. W Stargardzie, w gabinecie Piotra Romańczuka proponujemy pacjentom metody leczenia, które są dostosowane do ich potrzeb. Współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu ginekologii, endokrynologii, andrologii i medycyny rozrodu. Na miejscu wykonujemy badania przesiewowe, badania płodności kobiet, badania nasienia oraz korzystamy z najnowocześniejszych technik wspomagania rozrodu. Zapraszamy na wizyty wszystkie pary, które borykają się z problemem niepłodności – pomożemy w znalezieniu przyczyny, postawimy diagnozę i zaproponujemy odpowiednie leczenie, które w sposób znaczący zwiększają szansę na własne potomstwo. Zapewniamy zrozumienie i dyskrecję.

Jak przygotować się na pierwszą wizytę z zakresu leczenia niepłodności?

Pierwsza wizyta u specjalisty z zakresu leczenia niepłodności może powodować dodatkowy stres. Odpowiednie przygotowanie i zabranie ze sobą dokumentów medycznych pozwoli na to, by wizyta przebiegała w sposób rzeczowy i konkretny. Warto mieć ze sobą aktualne wyniki badań laboratoryjnych, opisy przebytych operacji i zabiegów oraz dotychczasową diagnostykę w kierunku leczenia niepłodności. W Stargardzie, w naszym gabinecie lekarz zapyta także o przebyte choroby zakaźne, przyjmowane leki i życie seksualne pary. Kobiety powinny znać długość cyklów miesiączkowych.

Diagnostyka niepłodności – pierwszy etap terapii

Pierwszym etapem leczenia niepłodności, w Stargardzie bądź jakiejkolwiek innej lokalizacji, jest dokładna diagnostyka, mająca na celu ustalenie przyczyn tego stanu. W stargardzkiej klinice pacjenci mogą liczyć na szeroki wachlarz badań diagnostycznych, takich jak badania hormonalne, USG czy badania genetyczne. Dzięki temu specjaliści są w stanie określić, czy przyczyną problemów z płodnością jest np. zaburzenie hormonalne, endometrioza czy nieprawidłowa budowa narządów rozrodczych.

Indywidualny plan leczenia niepłodności

Na podstawie wyników badań diagnostycznych lekarze opracowują indywidualny plan leczenia, uwzględniający specyfikę danej pary oraz przyczyny niepłodności. W stargardzkiej klinice proponowane są różnorodne metody terapeutyczne (w zależności od stanu zdrowia pacjentów), takie jak leczenie farmakologiczne, chirurgiczne czy wspomaganie rozrodu. Dzięki temu każda para może liczyć na dostosowanie terapii do swoich potrzeb i oczekiwań.

 

Cofnij

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.