Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Leczenie niepłodności

Od wielu lat pomagamy w leczeniu niepłodności. W Stargardzie, w gabinecie Piotra Romańczuka proponujemy pacjentom metody leczenia, które są dostosowane do ich potrzeb. Współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu ginekologii, endokrynologii, andrologii i medycyny rozrodu. Na miejscu wykonujemy badania przesiewowe, badania płodności kobiet, badania nasienia oraz korzystamy z najnowocześniejszych technik wspomagania rozrodu. Zapraszamy na wizyty wszystkie pary, które borykają się z problemem niepłodności – pomożemy w znalezieniu przyczyny, postawimy diagnozę i zaproponujemy odpowiednie leczenie, które w sposób znaczący zwiększają szansę na własne potomstwo. Zapewniamy zrozumienie i dyskrecję.

Jak przygotować się na pierwszą wizytę z zakresu leczenia niepłodności?

Pierwsza wizyta u specjalisty z zakresu leczenia niepłodności może powodować dodatkowy stres. Odpowiednie przygotowanie i zabranie ze sobą dokumentów medycznych pozwoli, by wizyta przebiegała w sposób rzeczowy i konkretny. Warto mieć ze sobą aktualne wyniki badań laboratoryjnych, opisy przebytych operacji i zabiegów oraz dotychczasową diagnostykę w kierunku leczenia niepłodności. W Stargardzie, w naszym gabinecie lekarz zapyta także o przebyte choroby zakaźne, przyjmowane leki i życie seksualne pary. Kobiety powinny znać długość cyklów miesiączkowych.

 

Cofnij

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.