Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zabiegi intymne dla mężczyzn

Jedną z najczęstszych przyczyn obniżonego poczucia pewności siebie u panów jest wielkość członka nie odpowiadająca ich własnym oczekiwaniom. Aby temu zaradzić oferujemy zabiegi intymne dla mężczyzn polegające na powiększaniu penisa poprzez wstrzykiwanie odpowiednich – skutecznych i jednocześnie bezpiecznych – substancji. Operacje te nie wpływają na sprawność seksualną. Ich efekty utrzymują się przez określony czas, po upływie którego mogą wymagać korekty.

 

Zabieg powiększania penisa za pomocą kwasu hialuronowego

Jednym z zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie medycyny estetycznej jest powiększanie członka kwasem hialuronowym. Zabieg ten pozwala na wydłużenie penisa o 2-3 cm oraz powiększenie jego obwodu o 2-5 cm. Preparaty z kwasem hialuronowym zapewniają natychmiastowe efekty, utrzymujące się jednak tylko przez określony okres czasu. Ponieważ substancja ta stanowi naturalny budulec ciała jest też w pełni biodegradowalna. Ulega stopniowemu rozkładowi i wchłanianiu, przez co nie powoduje trwałych zmian. Efekty kuracji kwasem hialuronowym utrzymują się przez 2 lata, przy czym po roku warto zdecydować się na zabieg korygujący. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wstrzyknięcie wspomnianego preparatu pobudza produkcję własnego kolagenu w komórkach prącia. Dzięki temu po upływie wspomnianych 2 lat wielkość penisa nie wraca do stanu wyjściowego. Co ważne, zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji.

Operacja powiększania członka kwasem hialuronowym trwa ok 40 minut i jest praktycznie bezbolesna. Polega na delikatnym nakłuciu skóry i wprowadzeniu preparatu za pomocą cienkiej kaniuli. Po wstrzyknięciu żelu mogą pojawić się niewielkie zsinienia lub zaczerwienienia, obrzęki czy uczucie swędzenia. Stanowią one naturalne następstwa tego typu zabiegu. Kwas hialuronowy może ulec niewielkiemu przemieszczeniu, czemu zapobiega regularne masowanie miejsc wprowadzenia kwasu, zalecane przez lekarza. Po zabiegu zaleca się unikanie aktywności seksualnej przez 4 tygodnie, masowanie oraz noszenie obcisłej bielizny.

 

Powiększanie członka za pomocą tłuszczu

Zabieg powiększania penisa wykonujemy także za pomocą tłuszczu pobranego wcześniej od pacjenta. Operacja ta pozwala na zwiększenie długości penisa średnio o 2-3 cm oraz obwodu o 2-5 cm, przy czym należy zaznaczyć, że efekt końcowy zależy m.in. od pierwotnej wielkości członka. Efekty zabiegu, podobnie jak w przypadku kuracji kwasem hialuronowym, utrzymują się przez określony czas. W większości pacjentów jest to przedział od 2 do 4 lat. W celu przedłużenia efektu po kilku latach można przeprowadzić ponowny zabieg korygujący. Należy podkreślić, że operacja powiększenia penisa za pomocą tłuszczu nie powoduje upośledzenia erekcji.

Powiększanie członka tłuszczem to praktycznie bezbolesny zabieg, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Trwa on około 40 minut. W trakcie operacji lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza tłuszcz za pomocą cienkiej kaniuli. Po wstrzyknięciu substancji mogą powstać niewielkie zsinienia lub zaczerwienienia w miejscu wprowadzenia preparatu. Mogą pojawić się także obrzęki oraz uczucie swędzenia. Wszystkie te objawy stanowią naturalne następstwa zabiegu.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.