Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Powiększanie członka za pomocą liposukcji wzgórka łonowego

Najczęściej to kobiety nie są zadowolone z wyglądu swoich narządów intymnych. Jednak gabinety medycyny estetycznej odwiedzają również mężczyźni, którzy nie są usatysfakcjonowani wielkością swojego członka. Sposobów na jego wydłużenie jest kilka, natomiast jedną z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych metod jest powiększenie członka za pomocą liposukcji wzgórka łonowego.

Opis defektu

Przeciętna długość członka u dojrzałych mężczyzn wynosi 12 do 15 cm w czasie wzwodu oraz od 7 do 9 cm w spoczynku. Długość należy mierzyć w pozycji stojącej, od postawy członka w kierunku jego szczytu, na grzbietowej stronie prącia. Jeśli wymiary członka odbiegają od normy, warto skonsultować się z lekarzem.

Zabieg powiększania członka jest przeznaczony do mężczyzn, którzy odczuwają dyskomfort w sytuacjach intymnych lub wstydzą się rozebrać do majtek w obecności innych osób, bo uważają, że ich członek jest mniejszy niż u innych przedstawicieli płci męskich. W wielu wypadkach decydujących czynnikiem są subiektywne odczucia panów.

Przebieg zabiegu

W pierwszej części zabiegu dochodzi do pobrania tkanki tłuszczowej od pacjenta – chirurg nacina wzgórek łonowy, z którego zostanie usunięty nadmiar tłuszczu. Druga część zabiegu polega na przeszczepieniu tłuszczu do penisa. Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej jest uznawany za najbezpieczniejszą metodą wypełniania członka, gdyż tkanka taka jest w pełni kompatybilna z organizmem pacjenta, w ten sposób do minimum jest ograniczone ryzyko wystąpienia stanu zapalnego. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

W rezultacie zabiegu, około 80% wszczepionego tłuszczu pozostaje pod skórą pacjenta, co sprawie, że członek wydłuża się o 10–20% i zyskuje nawet do 50% objętości. Efekty te są widoczne od razu.

Co pacjent musi wiedzieć?

Przed przeprowadzeniem zabiegu konieczna jest depilacja okolic intymnych u mężczyzn. Po wykonaniu operacji plastycznej pacjent może opuścić gabinet lekarski, pamiętając o stosowaniu się do wszystkich zaleceń lekarza. Obowiązkiem pacjenta jest ponadto zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej przez okres od dwóch tygodni do miesiąca.

 

 

Jeżeli:

  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

Cofnij

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.