slider


Mezoterapia

Jednym z najprostszych i najczęściej stosowanych zabiegów, pozwalających na poprawę kondycji skóry i jej odmłodzenie, jest mezoterapia.

Wskazania do zabiegu

Mezoterapia pozwala na kompleksową regenerację skóry twarzy, jej nawilżenie i odżywienie. Może być stosowana w celu wypełniania drobnych zmarszczek na skórze twarzy i szyi, może być też wykonywana profilaktycznie, w celu zahamowania procesu starzenia się skóry. Ponadto jest wykorzystywana jako terapia pomocnicza w leczeniu cellulitu i likwidowaniu rozstępów oraz w leczeniu łysienia w przypadku, gdy mamy do czynienia z osłabieniem struktury włosów.

Przebieg zabiegu

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu śródskórnym substancji aktywnych, które stymulują naturalne procesy regeneracyjne skóry twarzy. Wśród tych substancji znajdują się białka biomimetyczne i czynniki wzrostu, a także witamy, minerały, wyciągi lekarskie. Przed wykonaniem ostrzykiwania lekarz nakłada preparat znieczulający w postaci kremu. Po serii zabiegów, wykonywanych w kilkudniowych odstępach, skóra wygląda znacznie młodziej, a drobne zmarszczki znikają.

DERMPEN

Alternatywą są zabiegi mezoterapii mikroigłowej przy użyciu urządzenia DERMPEN. Jest ono wyposażone w automatycznie pulsujące igły, za pomocą których na określoną głębokość w skórze są wprowadzane substancje czynne. Substancje te przyczyniają się do stymulacji produkcji kolagenu oraz poprawy gęstości i elastyczności skóry. Efekty są widoczne po krótkim czasie: już po pierwszym mikronakłuwaniu skóra staje się bardziej jędrna i napięta, a po kilku zabiegach – następuje widoczne spłycenie zmarszczek. Zabiegi mezoterapii mikroigłowej przy zastosowaniu urządzenia DERMPEN można wykonywać nie tylko na skórze twarzy, lecz także na szyi i dekolcie oraz na brzuchu, udach, pośladkach.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Zabiegi nie są obciążające dla organizmu i nie wywołują skutków ubocznych. W przypadku mezoterapii igłowej skóra bezpośrednio po ich wykonaniu może pozostać lekko zaczerwieniona.

Leczenie łysienia u kobiet i mężczyzn preparatem DR CYJ

Podejmując się leczenia łysienia u kobiet i mężczyzn, stosujemy innowacyjny preparat DR CYJ Hair Filler,. Produkt nie tylko powstrzymuje wypadanie włosów, lecz także przyśpiesza ich odrost oraz pogrubia i zagęszcza włosy. Co więcej, poprawia ukrwienie skóry głowy i rewitalizuje mieszki włosowe.
Osiągnięcie zadowalających efektów jest możliwe już po dwóch miesiącach stosowania DR CYJ Hair Filler,. Wszystko to zasługa opatentowanej formuły preparatu, w skład którego wchodzą peptydy i kwas hialuronowy. Dzięki zastosowaniu technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych, peptydy działają na włosy i skórę głowy jeszcze 14 dni po aplikacji. Zabiegi z zastosowaniem DR CYJ Hair Fillera nie są ani bolesne, ani czasochłonne.

wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard