slider


Nici liftingujące na twarz

Nici liftingujące są uważane za jedno z najważniejszych odkryć w dziedzinie medycyny estetycznej. Pozwalają odmłodzić skórę twarzy bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Wskazania do zabiegu

Stosowanie nici liftingujących jest wskazane u osób z wyraźnym osłabieniem struktury skóry i utratą jej jędrności. Zabiegi z użyciem nici pozwalają na wypełnienie zmarszczek pojawiających na czole, w okolicach brwi, pod oczami, w okolicach policzków i żuchwy oraz na szyi. Na taki lifting twarzy najczęściej decydują się kobiety w wieku średnim i starszym, u których proces starzenia się skóry jest już daleko posunięty.

Z zabiegów korzystają również młodsze pacjentki, którym zależy na poprawie wyglądów i podkreśleniu rysów twarzy. Przy pomocy nici liftingujących można uwypuklić kości policzkowe czy zmienić kształt łuków brwiowych.

Przebieg zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu pacjentka powinna przejść szereg badań, pozwalających na ocenę stanu jej zdrowia. Następnie ma miejsce konsultacja lekarska, podczas której jest określany zakres liftingu twarzy.

Sam zabieg polega na wprowadzeniu nici liftingujących w tkankę podskórną w wybranych miejscach na twarzy, przy zastosowaniu cieniutkiej, sterylnej igły. Nici zostają wprowadzone tak, aby podkreślić naturalne linie napięcia skóry, dzięki czemu staje się ona jędrniejsza i bardziej elastyczna. W składzie nici znajdują się substancje o właściwościach biorewitalizujących, w tym kwas polimlekowy, który opóźnia procesy starzenia skóry. Cały zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

Nici są wykonane z rozpuszczalnych substancji, które wchłaniają się w przeciągu 360 dni, a efekty liftingu utrzymują się znacznie dłużej, nawet do kilku lat.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Po przeprowadzeniu zabiegu skóra pozostaje zaczerwieniona, po kilku dniach wszystko wraca do normy. W pierwszym tygodniu miejsca wykonania nakłuć należy regularnie dezynfekować. Zaleca się również, aby w tym czasie unikać wysiłku fizycznego i wstrzymać się od spożywania alkoholu.

Lifting twarzy to jedna z możliwości zastosowania nici liftingujących – są one wykorzystywane również przy leczeniu nietrzymania moczu oraz w operacjach okolic intymnych.

wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard