slider


Stosowanie osocza bogatopłytkowego, komórki macierzyste

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem krwiopochodnym, pobieranych od samego pacjenta, dlatego bezpiecznym. Zabiegi z jego zastosowaniem pozwalają na odnowę biologiczną skóry

Wskazania do zabiegu

Osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane w zabiegach niwelujących oznaki starzenia oraz w zabiegach rewitalizacji skóry, których celem jest poprawa jej kolorytu, gęstości i napięcia. Najpopularniejszym zabiegiem, wykonywanym przy zastosowaniu osocza bogatopłytkowego, jest wampirzy lifting, będący techniką niwelowania zmarszczek na skórze twarzy.

Na zastosowania osocza bogatopłytkowego możemy zdecydować się również wtedy, gdy chcemy przyśpieszyć regenerację skóry po innych zabiegach. Ponadto, osocze jest stosowane przy leczeniu blizn trądzikowych oraz przy leczeniu wypadania włosów.

Przebieg zabiegu

Zabieg składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich to pobranie krwi od pacjenta (około 20 ml) i umieszczenie jej w specjalnym separatorze. Drugi etap to wirowanie krwi, które pozwala na oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W ten sposób pozyskujemy osocze bogatopłytkowe, które w ostatnim, trzecim etapie zabiegu jest wstrzykiwanie pod skórę na wybranym obszarze ciała. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

Podanie osocza bogatopłytkowego zapoczątkowuje proces odbudowy struktury skóry – dochodzi do wzmożonej produkcji komórek macierzystych oraz nowych włókien kolagenowych. W rezultacie skóra staje się jędrniejsza, bardziej nawilżona, młodsza.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Rewitalizacja skóry przy zastosowaniu osocza bogatopłytkowego jest zabiegiem bezpiecznym. Ze względu na zastosowanie osocza bogatopłytkowego od pacjenta została wykluczona możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. Po wykonaniu ostrzykiwania skóra twarzy jest podrażniona i zaczerwieniona, ale obrzęk powinien ustąpić w przeciągu kilku dni.
wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard