slider


Podawanie kwasu hialuronowego w różnych wskazaniach

Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w ludzkiej skórze, odpowiedzialnym za utrzymanie jej elastyczności. Z tego względu jest stosowany w zabiegach odmładzających.

Wskazania do zabiegu

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego pomagają w redukcji zmarszczek mimicznych, takich jak: zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki w okolicy ust, fałd nosowo-wargowy. Są skuteczne w niwelowaniu zmarszczek w kącikach ust, powstałych w wyniku nałogowego palenia papierosów.

Obok wypełniania zmarszczek kwas hialuronowy znajduje zastosowanie w zabiegach modelowania twarzy i jej konturów, gdyż pozwalają na podniesienie objętości policzków, takich jak: podniesienie objętości policzków, korygowanie krzywizny nosa. Jest stosowany w zabiegach powiększania i modelowania ust, takich jak: przywrócenie objętości ust, korekta opadających kącików ust, uwydatnienie konturu ust.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na wstrzykiwaniu pod skórę maleńkich porcji kwasu hialuronowego przy zastosowaniu cienkiej igły. Zależnie od tego, w jakim celu jest wykonywany zabieg, lekarz dobiera rodzaj i gęstość kwasu hialuronowego. Po zaaplikowaniu wypełniacza konieczne jest delikatne rozmasowanie okolic podanych zabiegowi przy pomocy kremu regenerującego naskórek.

Działanie kwasu hialuronowego polega na łączeniu włókien kolagenowych i wiązaniu cząsteczek wody, dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona i odzyskuje jędrność. Efekty zabiegu mogą utrzymać się do 12 do 18 miesięcy.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego nie są obciążające dla organizmu, a poprawa wyglądu skóry jest niemal natychmiastowa. W pierwszym tygodniu po zabiegu należy wstrzymać się od spożywania alkoholu unikać nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne.

W walce z objawami starzenia się skóry wykorzystuje się również inne wypełniacze, np. toksynę botulinową i osocze bogatopyłkowe.

wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard