slider


Smooth Shapes

W zabiegach modelowania sylwetki dobre rezultaty przynosi połączenie terapii laserowej, zasysana próżniowego i masażu limfatycznego. Właśnie te trzy metody stanowią podstawę zabiegu Smooth Shapes.

Wskazania do zabiegu

Smooth Shapes jest zabiegiem polecanym przede wszystkim w walce z cellulitem, gdyż pozwala na zmniejszenie o kilka centymetrów obwodu ud i pośladków, a końcowy efekt wysmuklenia talii jest zauważalny na pierwszy rzut oka.

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu są problemy związane z brakiem jędrności skóry w różnych partiach ciała – nie tylko na pośladkach i udach, lecz także na brzuchu i na ramionach.

Przebieg zabiegu

Zabiegi Smooth Shapes stanowią połączenie trzech technologii: naświetlania laserowego, masażu rolkami i zasysania próżniowego. Światło lasera rozgrzewa komórki tłuszczowe i powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych. Jednocześnie dochodzi do wytwarzania nowych włókien, co przekłada się na poprawę elastyczności skóry. Oddziaływanie naświetlania jest skuteczniejsze dzięki odpowiedniemu ustawieniu skóry, za co odpowiada część ssąca urządzenia. Z kolei masaż limfatyczny pozwala na poprawę krążenia limfatycznego i pomaga w przywróceniu równowagi w organizmie. Dla osiągnięcia zadowalających efektów konieczne może okazać się wykonanie kilku zabiegów.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Zabieg jest bezbolesny, nie powoduje podrażnień ani urazów skóry. Po jego wykonaniu pacjentka może powrócić do codziennych obowiązków.








wstecz










Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard