slider


Lipoliza iniekcyjna

Sposobem na to, aby bez wysiłku pozbyć się nadmiaru tłuszczu i na trwale wymodelować sylwetkę, jest lipoliza iniekcyjna. To profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, stanowiący ciekawą alternatywę dla operacyjnych metod leczenia.

Wskazania do zabiegu

Lipoliza iniekcyjna jest przeznaczona dla kobiet, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na pośladkach, udach, biodrach czy brzuchu. Zabieg jest najskuteczniejszy w przypadku osób z niedużą nadwyżką tkanki tłuszczowej, którą bardzo trudno jest zniwelować na skutek diety i ćwiczeń fizycznych. Lipoliza może być stosowana w celu likwidacji tkanki tłuszczowej w okolicy tricepsu, kolan i pach. Innymi słowy, sprawdza się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymodelowania sylwetki.

Co więcej, zabiegi te są pomocne przy likwidowaniu podwójnego podróbka oraz przy redukcji worków pod oczami.

Ponadto, lipoliza jest jedną z metod leczenia tłuszczaków, czyli zmian nowotworowych tkanki łącznej. Nieleczone tłuszczaki systematycznie powiększają swoje rozmiary i mogą doprowadzić do groźnych zmian chorobowych w organizmie. Seria zabiegów lipolizy iniekcyjnej pozwoli się pozbyć tego problemu.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na ostrzykiwaniu otłuszczonych miejsc na ciele przy zastosowaniu substancji, które powodują rozpad trójglicerydów i doprowadzają do rozerwania struktury komórek tłuszczowych. Zbędne tłuszcze są następnie transportowane do wątroby i wydalane na skutek procesów metabolicznych.

Rozpuszczone komórki tłuszczowe są zastępowe tkanka włóknistą, które odpowiada za obkurczenie się skóry. Dzięki temu na skórze nie tworzą nierówności, a po zabiegu dopasowuje się ona do nowych kształtów.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Lipoliza jest nieoperacyjną i dzięki temu mało inwazyjną metodą usuwania miejscowych otłuszczeń ciała. Po zabiegu miejsce nakłucia pozostaje zaczerwienione, niekiedy opuchnięte, mogą pojawiać się również siniaki. Wszystkie te objawy powinny ustąpić w przeciągu 2 tygodni.
wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard