slider


Augmentacja punktu G

Punkt G jest jednym z najbardziej erogennych miejsc na całym ciele kobiety, w który stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych. Właśnie ten punkt odpowiada za intensywność odczuwanych doznań seksualnych. Zabieg jego uwypuklenia może wzmocnić odczuwanie przyjemności w sytuacjach intymnych.

Opis defektu

Augmentacja punktu G jest zabiegiem dla kobiet, u których punkt G jest zbyt mały lub słabo uwydatniony. W rezultacie panie te nie odczuwają przyjemności w trakcie zbliżenia lub doświadczają jej w niewielkim stopniu, niewystarczającym do tego, aby osiągnąć pełną satysfakcję. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno panie, które cierpią na brak orgazmu pochwowego, jak i te, które chcą zwiększyć intensywność doznań seksualnych.

Przebieg zabiegu

Zabieg ujędrniania i uwydatniania punku G polega na wstrzyknięciu w to miejsce substancji wypełniających, np. preparatu na bazie kwasu hialuronowego, rekombinowanego kolagenu lub tłuszczu własnego pacjentki pobranego z innych obszarów ciała. Substancje te wypełniają przednią ścianę pochwy, w okolicy około 5 cm od wejścia. Wskutek tego jest ona lepiej ujędrniona i bardziej wrażliwa na bodźce. Warto dodać, że zabieg trwa zaledwie 20 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Uwypuklenie punktu G przy zastosowaniu substancji wypełniających jest metodą nieinwazyjną i bezbolesną. Nie jest wymagana rekonwalescencja. W kilka godzin po wykonaniu zabiegu może dojść do zbliżenia seksualnego. Efekty utrzymują się przez średnio przed 2 lata.

Podniesieniu jakości życia seksualnego służą również zabiegi uwypuklenia łechtaczki.

wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard