slider


Hodoplastyka, uwypuklenie łechtaczki

Chirurgia plastyczna miejsc intymnych jest coraz prężniej rozwijającą się dziedziną medycyny, a wykonywane zabiegi pozwalają kobietom na czerpanie większej przyjemności z życia seksualnego. Służy temu m. in. zabiegi uwypuklania łechtaczki.

Opis defektu

Problem może być zarówno zbyt głęboko schowana, jak i zbyt odsłonięta łechtaczka. W jednym i w drugim wypadku kobiety nie odczuwają przyjemności ze współżycia seksualnego lub odczuwają ją w niewielkim zakresie. Chcąc zwiększyć swoje doznanie, panie decydują się na zabiegi hodoplastyki. Poza tym, w przypadku zbytnio wyeksponowanej łechtaczki, dochodzi problem częstych infekcji i zakażeń okolic intymnych.

Przebieg zabiegu

Celem zabiegów hodoplastyki jest najczęściej uwypuklenie łechtaczki, która u wielu kobiet jest przykryta fałdami skóry. Najprościej rzecz ujmując, zabieg chirurgiczny polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy łechtaczki, a tym samym jej odsłonięciu.

Może zdarzyć się też sytuacja odwrotna, kiedy łechtaczka jest zbytnio wyeksponowana, a wówczas zabieg chirurgiczny polega na jej ukryciu. Plastyka łechtaczki jest zabiegiem przeprowadzanym w znieczuleniu miejscowym.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Powrót do pełnej sprawności zajmuje około 2 tygodni, podczas których pacjentka powinna troszczyć się o zachowanie higieny okolic intymnych oraz powstrzymać się od współżycia.

Przyczyną, dla której kobiety nie odczuwają przyjemności z bliskości z partnerem, może być również głęboko schowany punkt G – w takim wypadku poleca się wykonanie zabiegu augmentacji punktu G.

wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard