slider


Korekcja deformacji warg sromowych

Nie tylko wielkość, lecz także niewłaściwy kształt warg sromowych może być przyczyną wielu problemów natury estetycznej i funkcjonalnej. Z pomocą przychodzą zabiegi ginekologii estetycznej, pozwalające na korekcję deformacji warg sromowych.

Opis defektu

Niesymetryczne wargi sromowe mogą przyczyną dyskomfortu w codziennym życiu – uwierają przy zakładaniu bielizny, utrudniają bądź uniemożliwiają uprawnienie sportu. Ich nieprawidłowy rozmiar sprawia, że panie wstydzą się swojego wyglądu intymnego, dlatego unikają zbliżenia fizycznego lub nie odczuwają przyjemności w sytuacji, w której dochodzi do pożycia seksualnego.

Ponadto, wargi sromowe pełnią funkcję ochronną, zabezpieczając pochwę przed wnikaniem mikroorganizmów do jej wnętrza. Jeśli są niesymetryczne, mogą nie wywiązywać się z tego zadania, co grozi częstymi infekcjami okolic intymnych.

Przebieg zabiegu

W zależności od stopnia zaawansowania deformacji warg sromowych, dopuszczalne są dwie metody leczenia – zabieg laserowy lub chirurgiczny. W przypadku niedużych zmian, wystarczy naświetlanie laserowe, natomiast w przypadku większych deformacji, asymetrii i hepertrsofii konieczne jest podjęcie leczenia chirurgicznego. Zabieg taki polega na ścięciu brzegów warg sromowych i wyrównaniu ich kształtu.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Leczenie laserowe jest metodą mało obciążająca dla organizmu, a do codziennych obowiązków można wrócić już następnego dnia. Leczenie chirurgiczne wiąże się z przerwą w stosunkach seksualnych – na czas kilku miesięcy należy powstrzymać się od współżycia. W pierwszych tygodniach po zabiegu koniecznością jest dbanie o higienę o okolic intymnych. W tych dniach należy też unikać jakiekolwiek wysiłku fizycznego.

W przypadku, gdy problemem jest wielkość warg sromowych, są wykonywane zabiegi są zabiegi powiększania warg sromowych [linkowanie wew. do zakładki z tym zabiegiem] lub pomniejszania warg sromowych mniejszych.

wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard