slider


Zwężanie pochwy za pomocą nici liftingujących

Defekty funkcjonalne okolic intymnych, w tym te związane ze zbyt szerokim wejściem do pochwy, mogą być przyczyną obniżenia komfortu życia seksualnego. Najprostszym sposobem do tego, aby na nowo odczuwać przyjemność w tej sferze życia, jest zabieg zwężania pochwy za pomocą nici liftingujących.

Opis defektu

Zmiany w tkankach krocza sprawiają, że kobiety odczuwają dyskomfort fizyczny w stosunkach seksualnych. Zbyt szerokie wejście do pochwy wiąże się z produkcją zwiększonej ilości wydzieliny w okolicach sromu, a to może powodować podrażnienia i otarcia tych wrażliwych rejonów ciała. Towarzyszy temu defekt estetyczny.

Przyczyny rozluźnienia tkanek krocza są różne – mogą być bezpośrednim skutkiem porodu lub efektem postępującego procesu starzenia się organizmu. W potrzebie wykonania zabiegu decydują nie tylko względy medyczne, lecz także indywidualne odczucia kobiety. Na jego wykonanie mogą zdecydować się wszystkie panie, które chciałyby poprawić jakość życia seksualnego.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na wszczepieniu samokotwiczących nici liftingujących. Pod skórę w okolicy krocza wszczepia się najczęściej dwie podłużne nici, które są wyposażone w maleńkie haczyki ułożone w przeciwnych kierunkach, co gwarantuje, że zachowają stałą pozycję pod skórą mięśnia aż do momentu ich rozpuszczenia się. Efektem liftingu jest również pobudzenie produkcji włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększeniem napięcia mięśni w okolicach krocza, nawet do kilku lat po wchłonięciu się nici. Zabieg jest przeprowadzany z zastosowaniem znieczulenia miejscowego.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Zwężenie pochwy przy zastosowaniu nici liftingujących jest zabiegiem mało obciążającym dla organizmu, które można wykonać w ramach chirurgii jednego dnia. Nie wymaga hospitalizacji, a do codziennych zajęć można powrócić w przeciągu kilku dniu. Szybki czas gojenia się rany sprawia, że już po kilku tygodnia na nowo można cieszyć się życiem seksualnym.

Alternatywą dla operacji plastycznej jest zabieg laserowej rewitalizacji pochwy, który również pozwala na odzyskanie przyjemności z życia intymnego.

wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard