slider


Leczenie nietrzymania moczu u kobiet za pomocą nici liftingujących

Nietrzymanie moczu jest dolegliwością nie tylko wstydliwą, lecz także bardzo uciążliwą – obniża komfort codziennego życia, zmusza do ograniczenia życia towarzyskiego. Kobiety nie chcą mówić o swoim problemie głośno, choć statystki wskazują, że dotyczy on wielu z nich. Warto przemóc swój wstyd i jak najwcześniej zgłosić się do lekarza. Chorobę można leczyć, a jedną z najnowszych metod na pozbycie jest dolegliwości jest… zastosowanie nici liftingujących.

Opis schorzenia

Schorzenie to polega na niekontrolowanym wycieku moczu, do którego dochodzi w wielu sytuacjach, np. przy niewielkim wysiłku fizycznym oraz przy prozaicznych czynnościach, takich jak: kichnięcie, kaszlnięcie, śmianie się. Zdarza się również, że do oddawania moczu dochodzi bezwiednie; pacjentka nawet o tym nie wie, tylko po chwili czuje, że jej bielizna osobista jest zawilgocona.

Okazuje się, że aby doszło do popuszczenia moczu, wystarczy niewielki wzrost ciśnienia w jamie brzusznej. Jest to efektem osłabienia mięśni miednicy i zwieraczy cewki moczowej.

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem leczenie konieczne jest przeprowadzenie specjalistycznych badań, które pozwolą na określenie stanu zdrowia pacjentki oraz ustalenie przyczyny nietrzymania moczu. Zabieg polega natomiast na wszczepieniu rozpuszczalnych nici liftingujących, które wnikając pod skórę w okolicach intymnych, będą stymulowały produkcję kolagenu i fibroblastów. Wzdłuż wszczepionych nici wytwarzają się kolumny włókien kolagenowych, które zapewniają właściwe napięcie mięśni zwieraczy, co skutkuje zwiększeniem kontroli nad czynnościami fizjologicznymi. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Leczenie nietrzymanie moczu przy pomocy nici liftingujących jest zabiegiem mało inwazyjnym, a przy tym niezwykle skutecznym. Dzień po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych obowiązków, stosując się do zaleceń lekarza dotyczących pielęgnacji okolic intymnych.

Innymi możliwościami na to, aby pozbyć się tej przykrej dolegliwości, są zabiegi laserowego leczenia nietrzymania moczu.

wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard