slider


Laser CO2 ablacyjny i nieablacyjny

Lasery CO2


Każda kobieta marzy o zachowaniu skóry w najlepszej kondycji i opóźnieniu procesów jej starzenia. Temu służą zabiegi z zastosowaniem laserów ablacyjnych i nieablacyjnych. Za pomocą lasera frakcyjnego CO2 ablacyjnego leczymy rozstępy. Zabiegi te są mało bolesne w znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnego kremu znieczulającego

Wskazania do zabiegu

Lasery CO2 to urządzenia stworzone z myślą o regeneracji skóry. Są stosowane głównie w zabiegach odmładzania skóry – zarówno przy wypełnianiu głębokich zmarszczek, jak i drobnych zmarszczek mimicznych wokół ust i wokół oczu. Są skuteczne przy usuwaniu przebarwień i pomagają w przywróceniu jednolitego odcienia skóry. Ponadto, zabiegi z laserami frakcyjnymi są wykorzystywane przy leczeniu blizn różnego pochodzenia, w tym blizn potrądzikowych, pooparzeniowych, pourazowych i pooperacyjnym. Zabiegi mogą być wykonywane na wszystkich obszarach ciała.

Przebieg zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu lekarz nakłada krem znieczulający na wybraną partię ciała, a następnie następuje naświetlanie laserowe. Laser stymuluje syntezę nowego kolagenu, zapoczątkowując proces odbudowy struktury skóry i nadania jej sprężystości. Efektem działania laserów jest też pogrubienie i zagęszczenie skóry, dzięki temu jest ona mniej podatna na pojawianie się zmarszczek.
Lasery CO2 dzielą się na ablacyjne i nieablacyjne. W zabiegach z laserami ablacyjnymi następuje proces złuszczania się skóry, natomiast w zabiegach z laserami nieablacyjnymi skóra jest podgrzewana od wewnątrz, jednak nie dochodzi do naruszenia jej zewnętrznej warstwy. Zabiegi przy zastosowaniu tego pierwszego typu lasera dają mocniejszy efekt odmłodzenia skóry. Zabiegi przy użyciu drugiego z wymienionych laserów nie są tak skuteczne, często wymagają kilkukrotnego powtórzenia, jednak są mniej inwazyjnie, skóra bardzo szybko regeneruje się po nich.

Co pacjentka musi wiedzieć?

Po zabiegu, zwłaszcza przy zastosowaniu lasera ablacyjnego, skóra może być zaczerwiona i delikatnie opuchnięta. Objawy te powinny zniknąć w przeciągu kilku do kilkunastu godzin.
wstecz


Jeżeli:
  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard