Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zabieg powiększania penisa – kwas hialuronowy

Jednym z zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie medycyny estetycznej jest powiększanie członka kwasem hialuronowym. Zabieg ten pozwala na wydłużenie penisa o 2-3 cm oraz powiększenie obwodu o 2-5 cm. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy jest naturalnym budulcem ciała. Preparaty z kwasem hialuronowym zapewniają natychmiastowe efekty, ale są też biodegradowalne – dlatego nie powodują trwałych zmian. Efekty kuracji takim preparatem utrzymują się przez 2 lat, po roku warto zdecydować się na zabieg korygujący. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wstrzyknięcie kwasu hialuronowego pobudza produkcję własnego kolagenu w komórkach prącia, dzięki czemu również po wspomnianym okresie 2 lat wielkość penisa nie wraca do stanu wyjściowego. Zabieg powiększania członka trwa ok 40 minut i jest praktycznie bezbolesny.

Lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza kwas hialuronowy za pomocą cienkiej kaniuli. Po wstrzyknięciu żelu mogą pojawić się niewielkie zsinienia, zaczerwienienie w miejscu wprowadzenia preparatu, obrzęki czy uczucie swędzenia, które stanowią naturalne następstwa tego typu zabiegu. Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji. Kwas hialuronowy może ulec niewielkiemu przemieszczeniu, czemu zapobiegają regularne masowanie miejsc wprowadzenia kwasu zalecane przez lekarza. Po zabiegu zaleca się unikanie aktywności seksualnej przez 4 tygodnie, masowanie miejsc wprowadzenia kwasu oraz noszenie obcisłej bielizny .

 

Powiększanie członka tłuszczem

Zabieg powiększania penisa wykonujemy także za pomocą tłuszczu pobranego wcześniej od pacjenta. Zabieg taki pozwala na zwiększenie długości penisa średnio o 2-3 cm oraz obwodu o 2-5 cm (efekt końcowy zależy m.in. od pierwotnej wielkości członka). Efekty zabiegu u większości pacjentów utrzymują się przez okres ok. 2-4 lat. By przedłużyć efekt estetyczny, po kilku latach można przeprowadzić ponowny zabieg korygujący. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, trwa ok.40 minut i jest praktycznie bezbolesny.

Lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza tłuszcz za pomocą cienkiej kaniuli. Po wstrzyknięciu tłuszczu mogą pojawić się niewielkie zsinienia, zaczerwienienie w miejscu wprowadzenia preparatu, obrzęki czy uczucie swędzenia, które stanowią naturalne następstwa tego typu zabiegu. Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.