Ikona telefon  601 779 408         Ikona email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Leczenie blizn za pomocą lasera

Blizny to nieestetycznie wyglądająca pamiątka po różnego typu urazach, wypadkach lub po przebytych operacjach. Jeśli są rozległe lub znajdują się w widocznym miejscu, na skórze ciała mogą być przyczyną dyskomfortu psychicznego. Współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele metod walki z tym defektami skórnymi, a jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych jest leczenie laserowe.

Opis defektu

Blizny wytwarzają się na skórze, gdy jej ubytek sięga skóry właściwej lub dalszych warstw skóry. W zależności od przyczyny ich powstania, wyróżniamy blizny potrądzikowe, pourazowe oraz pooperacyjne. Blizny nie tylko wyglądają nieestetycznie, lecz także mogą powodować bolesne przykurcze mięśni.

Przebieg zabiegu

Laserowe usuwanie blizn polega na emitowaniu wiązki światła lasera na obszar skóry, na którym występują blizny. Zmieniono bliznowata skóra wchłania energię świetlną lasera i zamienia ją na energię cieplną, co zapoczątkowuje intensywny proces odbudowy skóry. Dochodzi do wzmożonej produkcji nowych włókien kolagenowych.

Głowica laser działa z ogromną precyzją, powodują mikrouszkodzenia w obrębie zmienionej bliznowato skóry, jednocześnie pozostawiając odpowiednią liczbę nienaruszonych tkanek. Jeśli blizny są głębokie, zabieg można powtórzyć kilkukrotnie.

Co pacjent musi wiedzieć?

Naświetlanie laserowe jest metodą bezinwazyjną i bezbolesną (osoba poddana zabiegowi może odczuwać delikatnie szczypanie). Po zabiegu konieczne jest intensywne nawilżanie skóry z zastosowaniem kremów z filtrem UV. Należy też unikać przebywania na słońcu.

W przypadku leczenia bliznowców, czyli przyrosłych blizn, sprawdzają inne zabiegi, np. zastrzyki sterydowe.

 

Cofnij

 

Jeżeli:

  • Wstydzisz się swojego wyglądu.
  • Opadły Ci po porodzie piersi.
  • Uważasz, że masz za małe piersi.
  • Uważasz że niekorzystnie wyglądasz na plaży.
  • Masz za duże wargi sromowe mniejsze ( problem przy jeździe na rowerze, ból przy stosunku, niechęć partnera do niektórych technik seksualnych, częste stany zapalne tej okolicy).
  • Masz zwiotczałe, „ oklapnięte” wargi sromowe większe.
  • Masz brak doznań i orgazmu podczas seksu.
  • Nie trzymasz moczu podczas wysiłku lub seksu.

Przyjdź lub zadzwoń. Szybko rozwiążemy Pani problemy.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.